Profil firmy

Kilka słów o nasFirma Sikora została założona w 1986 roku. Świadczymy usługi w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. Najczęściej obsługiwanymi kierunkami są państwa skandynawskie. Posiadamy wszystkie certyfikaty upoważniające nas do pracy na terenie Polski i Unii Europejskiej. Zajmujemy się rozładunkami, załadunkami, przeładunkami z możliwością magazynowania różnego rodzaju towarów.

Od 2001 roku świadczymy outsourcing dla Grupy Żywiec S.A na terenie Pomorza. Jesteśmy profesjonalną firmą posiadającą zaplecze techniczne umożliwiające prowadzenie i obsługę magazynów.

Działalność

Dodatkową działalnością firmy jest organizacja imprez plenerowych, różnego rodzaju eventów. Posiadając duże ilości własnego sprzętu technicznego zapewniamy całkowite wyposażenie danego wydarzenia.

Oferujemy usługi w zakresie wykonania podestów drewnianych. Od 1999 roku wykonujemy zabudowy, podesty, instalacje w punktach handlowych - według wzorów typowych i indywidualnych zleceń klientów. Przyjmujemy również zlecenia na renowację zabudów, mebli i podestów drewnianych.

Z doświadczonym personelem zapewniamy wysoką jakość wykonywanych usług. Zapraszamy do zapoznania się Państwa z naszymi ofertami!

Współpracujemy z:

Chcesz do nas dołączyć? Wyślij swoje CV